Leden

Riet Blüm

Kunstig Beeldhouwen

Beelden
E-mail: info@rietblum.nl
Plaats: Muiden
Website: www.kunstigbeeldhouwen.nl


Heleen van Lynden

Heleen’s Oilpaintings

Painter
E-mailinfo@heleensoilpaintings.com
Telefoon: 0294 262466
Plaats: Muiderberg
Leeftijd: 68
Website: https://heleensoilpaintings.com



Anne-Loes van Oorschot

Schilderijen – olieverf

Website:https://anne-loesvanoorschot.exto.nl
Plaats: Muiderberg


Anja Terpstra

3D objecten, keramiek.

E-mail: info@anjaterpstra.nl
Plaats: Muiden
Website: www.anjaterpstra.nl


Henny Koster

Schilderijen

E-mail: info@hennykoster.nl
Plaats: Muiden
Website: www.hennykoster.nl


Marianne den Hartog

Mozaïek, 2 en 3 dimensionaal

E-mail: info@mariannedenhartog.nl
Plaats: Muiderberg
Website: www.mariannedenhartog.nl


Dineke Helsloot

Sieraden

E-mail: Dineke Helsloot info@atelierhelsloot.com

Website: Atelier Helsloot
Plaats:
Muiden


Carry op ten Noort

Beelden, schilderijen

E-mail: carryotn@gmail.com
Plaats:
Muiderberg


Harriet Elsenaar

3D objecten

E-mail: harrietelsenaar@gmail.com
Plaats:
Muiderberg


Harm Hasenaar

Ontwerper

E-mail: hasenaar@xs4all.nl
Plaats: Muiden
Website: www.studioharmhasenaar.nl


Elly de Ridder

Keramiek – beelden

E-mail: info@ellyderidder.nl
Plaats: Muiden
Website: www.ellyderidder.nl


Bert van Sloten

Schilderijen, tekeningen

E-mail: Bert.eve@upcmail.nl
Plaats: Muiderberg
Website: bhvs.nl


Marijke Otten

Sieraden

E-mail: ottendelmonte@gmail.com
Plaats: Muiden


Kees Boer

Fijnschilderkunst

E-mail: k.boer@amc.nl
Plaats: Muiderberg
Website: www.kees4arts.nl


Joke Leicht

Schilderijen, keramiek, fotografie

E-mail: ikbenjokeleicht@gmail.com
Plaats: Muiderberg


Tom Thijsse

Grafiek – houtsnede – linodruk

E-mail: info@tomthijsse.nl
Plaats: Muiden
Website: www.tomthijsse.nl


Bea Farenhorst

Collages, schilderijen, grafiek

E-mail: info@beafarenhorst.nl
Plaats: Muiden
Website: www.beafarenhorst.nl


Reinier Gadellaa

Aquarellen, pastels, grafiek, olieverf

E-mail: r.gadellaa@upcmail.nl
Telefoon: 0643800330, 0294263884
Plaats: Muiderberg


Thijn Westermann

Sieraden, edelsmid

E-mail: thijnwestermann@gmail.com
Plaats: Muiderberg
Website: www.thijnwestermann.exto.nl


Monique Verzantvoort

Schilderijen

E-mail: mo.diverza@planet.nl
Plaats: Muiden


Jeroen Vellekoop

Ontwerper, schilderijen

E-mail: jevell@euronet.nl
Plaats: Muiden
Website: jeroenvellekoop.nl


Klaartje Rienks

Schilderijen

E-mail: klaartje@rienks.org
Plaats: Muiden


Jur Jonges

Schilderijen, architect

E-mail: jurjonges@upcmail.nl
Plaats: Muiderberg


Yvonne Hulstede

Sieraden

E-mail: hulstede-atelier@xmsnet.nl
Plaats: Soest


Marjolein Endert

Schilderijen

E-mail: marjoleinendert@edpnet.nl
Plaats: Muiderberg


Babe Dusseldorp

Sieraden, edelsmid

E-mail: rene.babe@planet.nl
Telefoon: 0294261913
Plaats: Muiden


Mariloe van Diepen

Schilderijen

E-mail: ma.diepen@planet.nl
Plaats: Muiderberg


Gijs Elzinga

Grafiek, poezie

E-mail: gijs.elzinga@gmail.com
Plaats: Muiden
Website: gijselzinga.nl


Loekie Rebel

Beelden

E-mail: loekyrebel@gmail.com
Plaats: Muiderberg


Marita Nijdam

Sieraden, edelsmid

E-mail: maritanijdam@gmail.com
Plaats: Muiderberg


Tjarda van der Marel

Schilderijen

E-mail: tjvandermarel@planet.nl
Plaats: Muiden
Website: tjarda-art.nl


Jeamy Schaling

Analoge fotografie

E-mail: j.schaling@hotmail.nl
Plaats: Muiden


Frank Lodder

Fotografie

E-mail: fotografie@franklodder.com
Plaats: Muiden


Hanneke van Veluwen

Textielkunst

E-mail: h.vveluwen@planet.nl
Plaats: Almere
Website: www.hannekevanveluwen.nl


Bas Holzhaus

3D objecten, objets trouvés

E-mail: kunst@basholzhaustekst.nl
Plaats: Muiden
Website: basholzhaustekst.nl


Ronald Hofmeester

(Conceptuele) natuurfotografie, poëzie

E-mail: hofmeester.ronald@gmail.com
Plaats: Muiden
Website: www.nature.net


Astrid van der Schot

Beelden, schilderijen-olieverf

E-mail: autante@gmail.com
Plaats: Muiderberg


Hildegard Wit

E-mail: Sam.zel.100@hotmail.com
Plaats: Muiderberg


Marja Thijssen

Keramiek en beelden

E-mail: marjathijssen@gmail.com
Telefoon: 0610609301
Plaats: Muiderberg
Website: www.marjathijssen.nl


Adriana Smit

Schilderijen

E-mail: a3smit@hotmail.com
Plaats:
Muiderberg


Eric Karel

Schilderijen

E-mail: eric@erickarel.nl
Telefoon:06-29544895
Plaats: Muiden
Website:https://www.erickarel.nl