Deelnemers Kunstroute 2019

Deelnemers aan de Kunstroute 2019 zijn hieronder weergegeven in de volgorde van de route zoals opgenomen in onze folder.

Namen van de gastexposanten worden vermeld in blauw.


Jan de Beus

Locatie 2: Brandweerkazerne

Schilderijen
Website: http://jandebeus.nl
Plaats: Muiderberg


Joke Leicht

Locatie 2: Brandweerkazerne

Keramiek -schilderijen
E-mail: ikbenjokeleicht@gmail.com
Plaats: Muiderberg


Monique Verzantvoort

Locatie 3: Kerk aan Zee
(alleen zaterdag 12 okt.)

Schilderijen
E-mail: mo.verzantvoort@gmail.com
Plaats: Muiden


Adri Smit

Locatie 3: Kerk aan Zee
(alleen zaterdag 12 okt.)

Schilderijen
Plaats: Muiderberg
E mail: a3smit@hotmail.com


Elly de Ridder

Locatie 3: Kerk aan Zee
(alleen zaterdag 12 okt.)

Keramiek
Plaats: Muiden
E mail: info@ellyderidder.nl


Klaartje Rienks

Locatie 3: Kerk aan Zee
(alleen zaterdag 12 okt.)

Schilderijen
Plaats: Muiden
E mail: klaartje@rienks.nl


Maryse Ceha

Locatie 4 : Brink 18

Fotografie
Plaats: Amsterdam
Website: maryseceha.com


Tom Thijsse

Locatie 4 : Brink 18

Houtsneden, linoleumsneden
Plaats: Muiden
Website:tomthijsse.nl


Thijn Westermann

locatie 5 : Brink 3

Sieraden
Plaats: Muiderberg
Website: thijnwestermann.exto.nl


Marieke Zeeman

Locatie 5 : Brink 3

Schilderijen
Plaats: Muiden
Website: a.zeeman6@kpnplant.nl


Babe Dusseldorp

locatie 6 : Dorpsstraat 13

Sieraden
E-mail: babe.rene@planet.nl
Plaats: Muiden


Hanneke van Veluwen

locatie 7 : “Mooi”

Textielkunst
Plaats: Almere
Website: hannekevanveluwen.nl


Marja Thijssen

locatie 8 : Dorpsstraat 18

Beelden, keramiek
Plaats: Muiderberg
Website: marjathijssen.nl


Reinier Gadellaa

locatie 8: Dorpsstraat 18

schilderijen, tekeningen, grafiek
Plaats: Muiderberg
E-mail: r.gadellaa@upcmail.nl


Marilou van Diepen

locatie 9: “Het Lagerhuys”

locatie onder voorbehoud

schilderijen
Plaats: Muiderberg
E-mail: ma.diepen@planet.nl


Cees van Apeldoorn

locatie 9: “Het Lagerhuys”

locatie onder voorbehoud

Schilderijen
Plaats: Muiderberg
E mail: ceesvanapeldoorn@gmail.com


Marcella van der Vaart

locatie 9: “Het Lagerhuys”

locatie onder voorbehoud

Keramiek
Plaats: Bussum
Website: http://marcellavdvaart.nl


Bert van Sloten

locatie 10 : Oranje Nassau School

Schilderijen
Website: http://BHVS.nl
Plaats: Muiderberg


Ronald Hofmeester

locatie 10 : Oranje Nassau School

Fotografie
Website: http://narture.net
Plaats: Muiden


Juliette Swillens

locatie 11 : Graaf Florislaan 12

Schilderijen
Website: http://www.julietteswillens.nl/
Plaats: Muiderberg


Marita Nijdam

locatie 12 : Graaf Florislaan 11

Sieraden
E mail: maritanijdam@gmail.com Plaats: Muiderberg


Agnes Booij

locatie 12 : Graaf Florislaan 11

Keramiek
Plaats: Lelystad
Website: http://agnesbooij.nl


Yvonne Hulstede

locatie 13 : Tesselschadelaan 17

Sieraden
Plaats: Muiderberg
E mail: hulstede-atelier@xmsnet.nl


Harriet Elsenaar

locatie 14 : Badlaan 16

Ruimtelijke Objecten
Plaats: Muiderberg
E mail: harrietelsenaar@gmail.com


Heleen van Lynden

locatie 15 : Atelier Badlaan 20

Schilderijen
Website:heleenvanlynden.nl
Plaats: Muiderberg


Marjolein Endert

locatie 16 : Atelier Badlaan 17

Schilderijen
Plaats: Muiderberg
E mail: marjoleinendert@gmail.com


Nicolet Burger

locatie 16 : Atelier Badlaan 17

Schilderijen
Plaats: Amsterdam
E mail: nicoletburger@gmail.com


Myriam Weisz

locatie 16 : Atelier Badlaan 17

Schilderijen
Plaats: Almere
Website: http://myriamweisz.com


Marianne den Hartog

locatie 17 : Atelier Zeeweg 4

Mozaïek-beelden
Plaats: Muiderberg
Website:mariannedenhartog.nl


Marijke Otten

locatie 17 : Atelier Zeeweg 4

Sieraden
Plaats: Muiden
E mail: ottendelmonte@gmail.com


Els van Doorn

locatie 17 : Atelier Zeeweg 4

Beelden
E mail: e.vandoorn7@kpnplanet.nl


Kees Boer

locatie 17 : Atelier Zeeweg 4

Schilderijen
Plaats: Amsterdam
Website: http://kees4arts.nl


Katja Hoogeboom

locatie 17 : Atelier Zeeweg 4

Schilderijen
Plaats: Bergen
Website: http://katjahoogeboom.nl


Rob Schotsman

locatie 18 : Huis Begraafplaats Badlaan 26

Schilderijen
Plaats: Amsterdam
website: http://robschotsman.nl


Riet Blüm

locatie 19 : Aula Begraafplaats, Badlaan 26

Beelden
Plaats: Muiden
Website: http://kunstigbeeldhouwen.nl


Jaqueline Snoek

locatie 19 : Aula Begraafplaats, Badlaan 26

Beelden
Website: http://jacquelinesnoek.nl
Plaats: Muiden


Bas Holzhaus

locatie 19 : Aula Begraafplaats, Badlaan 26

Ruimtelijke objecten
Website: http://basholzhaustekst.nl
Plaats: Muiden


locatie 20 wordt nog ingevuld.


Eric Karel

locatie 21 : Nienhuis Ruyskade 24

Schilderijen
Plaats: Muiden
Website: http://erickarel.nl


Gijs Elzinga

locatie 22 : De Rijver, Nienhuis Ruyskade 26B

Linoleumsnede
Plaats: Muiden
Website: http://gijselzinga.nl


Frank Lodders

locatie 22 : De Rijver, Nienhuis Ruyskade 26B

Fotografie
Plaats: Muiden
E mail: lodderphotografy@outlook.com


Jeamy Schaling

locatie 22 : De Rijver, Nienhuis Ruyskade 26B

Fotografie
Plaats: Muiden
E mail: j.schaling@hotmail.com


Tjarda van der Marel

locatie 22 : De Rijver, Nienhuis Ruyskade 26B

Schilderijen
Website: http://tjarda-art.nl Plaats: Soest


Hildegard Wit

locatie 23 Schoutenpad 4 (achter)

Schilderijen
E mail: sam.zel.100@hotmail.com Plaats: Muiderberg


Geertje Kempen

locatie 24 : Tesselschadelaan 34

Schilderijen 
E mail: geertjekempen@kpnmail.nl


Jur Jonges

locatie 25 : Tesselschadelaan 27

Schilderijen
E mail: jongesjur@gmail.com Plaats: Muiderberg


Rob van den Broek

locatie 25 : Tesselschadelaan 27

Beelden
Website:http://vandenbroekart.nl
Plaats: Bergen/Heukelom